Masz projekt projekt eksportowy w którym możemy Ci pomóc?

ZAPYTAJ O BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Pakowanie eksportowe

To proces, począwszy od analizy przedsięwzięcia, poprzez projekt i wykonanie adekwatnego opakowania, właściwe opakowanie produktu, na intermodalnym  transporcie kończąc.

Pakowanie eksportowe powinno chronić zarówno przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak i charakterystycznymi warunkami atmosferycznymi panującymi podczas podróży, tj. wilgotność, zasolenie atmosfery, duże amplitudy temperatur oraz brak cyrkulacji powietrza.

Jest to jeden z elementów łańcucha logistycznego, który wraz z dostawą do odbiorcy końcowego wieńczący często długotrwały i kosztowny proces produkcyjny, oraz pracę wielu specjalistów w Twojej firmie.

Oczywiście gwarancja przewoźnika jest ważnym aspektem, jednak bez właściwego zabezpieczenia towaru nie zrekompensuje strat ekonomicznych, czasowych, wizerunkowych, czy nawet kar za niewywiązanie się z kontraktu.

Dlaczego więc nie zlecić tej usługi fachowcom?

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Najcześciej stosowane opakowania eksportowe to skrzynie pełne sklejkowe, OSB, czy deskowe lub skrzynie ażurowe.

Ładunki ponadnormatywne najczęściej są pakowane w folię termokurczliwą na specjalnych paletach lub luzem na podkładach, czy plandeki szyte na miarę.
Często wymagają konstrukcji specjalnych łączonych, np. opakowań stalowo-drewnianych

Z kolei lekkie wrażliwe przestrzenne ładunki można transportować w opakowaniach drewniano-tekturowych. Przykładowo jest to paleta drewniana z ramą przestrzenną obitą wielowarstwową tekturą falistą o wysokiej gramaturze.

         

JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Zapraszamy do składania zapytań przez uproszczony formularz.
Wpisz dowolnie: streszczenie zagadnienia, swój adres e-mail lub telefon.

Oddzwonimy / odpiszemy w ciągu 2h.