Masz projekt projekt eksportowy w którym możemy Ci pomóc?

ZAPYTAJ O BEZPŁATNĄ WYCENĘ
PAKOWANIE EKSPORTOWE
PAKOWANIE MORSKIE
PAKOWANIE LOTNICZE
SZTAUOWANIE KONTENERÓW
RELOKACJE MASZYN

Zlecając pakowanie twoich towarów profesjonalistom, zyskujesz swój spokój, czas i pieniądze.

25 lat naszego doświadczenia w pakowaniu eksportowym to gruntownie budowana wiedza i praktyka o tym jak zabezpieczyć każdy towar aby w stanie niepogorszonym aby dotarł na miejsce.

Jeśli potrzebujesz kompleksowego rozwiązania zleć nam cały proces spedycyjny aby przesyłka dotarła we skazane miejsce na czas. Udzielamy gwarancji na nasze usługi oraz rękojmi na wykonane opakowania (skrzynietransportowe).

Opieramy wykonanie zleceń na dedykowanych rozwiązaniach poprzedzonych fachową analizą każdego projektu eksportowego lub małej wysyłki. Projektujemy i wykonujemy opakowania właściwe dla każdej realizacji wg międzynarodowych standardów m.in. takich jak HPE, ISPM 15, IMDG czy IATA dla towarów gabarytowych i ponadnormatywnych. W celu sprawnego dostarczenia ładunków planujemy i współpracujemy z największymi firmami logistycznymi na świecie.
Pakowanie eksportowe realizujemy zazwyczaj w zakładzie produkcyjnym zleceniodawcy lub innym dogodnym miejscu. Możemy je wykonać również u nas jeśli to dla Ciebie wygodne.

Wykonujemy również relokacje technologii – zajmiemy się procesem zmiany layoutu hali, maszyn lub linii produkcyjnej, czy przeprowadzki całego zakładu Od demontażu począwszy przez pakowanie, załadunek, transport, rozładunek oraz montaż w miejscu docelowym.

JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Zapraszamy do składania zapytań przez uproszczony formularz.
Wpisz dowolnie: streszczenie zagadnienia, swój adres e-mail lub telefon.

Oddzwonimy / odpiszemy w ciągu 2h.