Opakodrew • Pakowanie eksportowe, morskie i lotnicze

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY OD 30 lat ?

Zlecając pakowanie twoich towarów profesjonalistom, zyskujesz swój spokój, czas i pieniądze.

OPAKODREW PPHU Sp. z o.o.


Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem działającym od 1995 roku. Głównym profilem naszej działalności jest produkcja skrzyń i opakowań drewnianych fitosanitarnych (IPCC ISPM 15) do transportu drogowego, morskiego i lotniczego z uwzględnieniem statyki oraz konstrukcji obciążeniowej. Realizujemy zamówienia na skrzynie i nietypowe palety, łoża, podesty – w pełnym zakresie wymiarowym – od kilkudziesięciu centymetrów do kilkudziesięciu metrów włącznie. W zakresie usług specjalizujemy się w pakowaniu eksportowym, konteneryzacją i wysyłką międzykontynentalną towarów. W celu maksymalizacji ochrony ładunku, stosujemy najlepsze dostępne zabezpieczenia dobierane z uwzględnieniem specyfiki ładunku.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo pakowanych ładunków i wysyłanych dóbr, często unikatowych z dziełami sztuki włącznie. Stale rozwijamy nasze kompetencje. Doskonalimy produkty, usługi oraz stosowane rozwiązania i technologie w oparciu o międzynarodowe wymagania SEI czy HPE.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż nasze opakowania mają zabezpieczyć wartościowe towary i ładunki, które są efektem ciężkiej pracy i nakładów finansowych. Jako dodatkowe zabezpieczenie potencjalnych ryzyk, posiadamy odpowiednie polisy ubezpieczeniowe OC i mienia powierzonego.

Posiadamy własne komory suszarnicze atestowane przez Instytut Technologii Drewna. Poprzez wieloetapowy kontrolowany proces suszenia surowca (odkażanie) uzyskujemy drewno fitosanitarne spełniające międzynarodowe wymogi IPPC ISPM 15. Dodatkową korzyścią tej metody jest możliwość nadzorowania wilgotności drewna tak, aby uzyskało optymalne właściwości do wykonywania konstrukcji i opakowań.

Nasze wartości:

  • Stawiamy na stały skład profesjonalistów, których praktyka jest nie do przecenienia oraz znajduje potwierdzenie w uznaniu naszych klientów.

  • Jesteśmy zespołem fachowców z wieloletnim doświadczeniem w produkcji i pakowaniu eksportowym. Nie ma u nas pracowników z przypadku. Część z nich pracuje w branży od ponad 30 lat oraz od powstania Firmy!

  • Specjalizacja branżowa i profesjonalizm budowany od blisko 30 lat! Kompleksowość świadczonych usług oraz doradztwo w zakresie bezpieczeństwa eksportowanych towarów.

  • Jakość opakowań i usług potwierdzona zadowoleniem setek klientów oraz certyfikowana Systemem Zarządzania Jakością wg PN-EN ISO 9001:2008

  • Każdy projekt to nowe wyzwanie wymagające dedykowanego opracowania. Szybka reakcja i kreowanie rozwiązań to nasze przewagi. Sprawdź nas!

JAK MOŻEMY CI POMÓC?

OPAKODREW P.P.H.U. SP. Z O.O.

ul.Wojska Polskiego 22
41-600 Świętochłowice

+48 32-770-53-44 (Biuro)
+48 32-245-44-44 - (Kosztorysy i Produkcja)

biuro@opakodrew.com

pon – pt: 06:00 – 15:00

Napisz do nas – Czekamy na Twój kontakt


Zaufali nam:
Aiut
Alstom - Opakodrew
Bombardier transportation
Energoinstal
Fiat GM
Inpost
JOhnson COntrols
Kelvion
LG
MagnetiMarelli
Mapro
Mazak
Nexteer
Philips
Thyssen
Toyota
saint-gobain

Dane firmy
NIP: 627-10-05-099

Opakodrew

Opakodrew P.P.H.U. Sp. z o.o.
ul.Wojska Polskiego 22
41-600 Świętochłowice

+48 32-770-53-44 - Biuro
+48 32-245-44-44 - Kosztorysy i Produkcja
biuro@opakodrew.com

pon – pt: 06:00 – 15


Copyright © 2020 Opakodrew. Wszelkie prawa zastrzeżone.